Strona główna » Blog » 25 tydzień ciąży

25 tydzień ciąży

Data dodania: 26-09-2018 Wyświetleń: 1788


Rosnę na potęgę alt????alt????

Mój brzuszek w ostatnich tygodniach znacznie poszedł do przodu. Choć od tyłu patrząc moglibyście nie zgadnąć, że jestem w ciąży, to gdy tylko się obrócę brzuszek zdecydowanie jest już widoczny alt????.
Absolutnie się tym nie martwię alt:)

Przez dynamiczny w ostatnich tygodniach rozwój obwodów brzucha, zdecydowanie odczuwam swędzenie skóry w jego okolicy. alt????alt???? Pielęgnacja skóry jest teraz bardzo istotna, aż do samego rozwiązania. Jeśli już teraz o nią dobrze zadbam, mam spore szanse uniknięcia rozstępów, oraz dużo szybciej skóra wchłonie się po urodzeniu dziecka.
Oczywiście, kwestia rozstępów i elastyczności skóry jest mocno powiązana z naszą genetyką. Jednak ten problem tyczy się częściej kobiet, które nie dbały o swoje brzuszki, niż tych, które stosowały zabiegi pielęgnacyjne.
Żaden krem, olejek, czy maść nie da nam 100% gwarancji uniknięcia "tygrysich pasków". alt????alt????alt????

Jeśli o mnie chodzi, postawiłam na dwa dobrej jakości kosmetyki i tylko do nich się ograniczam. Zaobserwowałam sama po sobie z poprzednich ciąż, że skóra wchłaniała się zupełnie inaczej i szybciej, gdy dbałam o regularność pielęgnacji i gdy podchodziłam do niej spontanicznie.

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
© 2020 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu