Strona główna1 » Treningi
Kategorie
Kontakt

Treningi

Jeśli nie masz pomysłu na trening, nie martw się. Poprowadzę Cie krok po kroku do wyznaczonego przez Ciebie celu. Dokładny opis każdego z ćwiczeń pomoże Ci wykonać ruch w perfekcyjny sposób co przekłada się na Twoje efekty i zdrowe stawy. Szeroka gama propozycji treningów pozwoli Ci dopasować ćwiczenia do siebie. W tej witrynie znajdziesz ćwiczenia dla mam jak i dla kobiet pragnących być fit. Unikatowe kompozycję dedykowane na specjalne potrzeby. Część moich programów zawiera plany treningowe dla jeszcze większej Twojej skuteczności w ćwiczeniach.

Dla Twojej wygody każdy z treningów możesz zakupić w wersji elektronicznej. Materiały trafiają do Ciebie w kilka minut po zakupie. Możesz odtwarzać je na urządzeniach mobilnych i zabrać je wszędzie ze sobą.

Zapoznaj się z moimi zestawami, które obejmą cię kompleksową opieką i w odpowiedniej kolejności przeprowadzą Cię przez kolejne etapy, poprawiając Twoje zdrowie i sylwetkę.

Chcę by każda kobieta czuła się komfortowo w swoim ciele, nie zależnie czy jest mamą czy też ten etap dopiero przed nią. To ważne by dbać o nasz organizm, który przecież mamy jeden i to na lata.

Ćwicz efektywnie i tak jak lubisz!

 
Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu
- Angelika Pióro

 

Dodatkowe opcje przeglądania

Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

© 2018 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl