Strona główna » Blog » Internetowy ideał ⭐❤????

Internetowy ideał ⭐❤????

Data dodania: 28-09-2018 Wyświetleń: 1711


Internetowy ideał altaltalt????

Która z nas nie porównuje się z tym, co widzi na monitorze laptopa czy w swoim telefonie. Ja na pewno alt;)
Patrzymy na piękne zdjęcia i perfekcyjną harmonię czyjegoś życia. Dochodzimy do wniosku, że też tak chcemy. Wywracamy swój świat do góry nogami i dążymy niedoścignione. Przy pierwszym lub drugim potknięciu uznajemy swoją porażkę i popadamy w kompleksy winiąc same siebie, że to przecież ja nie dałam rady.

Gdzie tkwi błądalt????altalt
Przyjmowanie bezkrytycznie tego co widzimy - oto nasz błąd.
Niby wiesz, że zdjęcie pozowane. Przecież nikt nie chodzi z takim makijażem 24 na dobę. Kilka filtrów i mamy piękną fotkę alt:) To co widzisz to uchwycona chwila, ulotna i nie trwała. Miej tego świadomość. Nikt nie chce publikować swoich zdjęć na których wyszedł tak sobie. Gdy widzisz aparat chociaż się uśmiechniesz, poprawisz włosy. Taka nasza natura. Chcemy prezentować się jak najlepiej i to dobrze. To nasz wielki atut, że nam zależy, że chcemy pokazać swoje zalety.

Ja jak inni też mam gorsze dni. Chodzę zmęczona, zła czy potargana. Takie życie!
Częściej zobaczysz mnie jako ta po lewej niż z prawej. Mam dwójkę (lada moment trójkę alt) dzieci. Wiem jakie mam priorytety i zalety. Staram się zbliżyć do ideału, ale mam świadomość że nigdy go nie osiągnę, bo czegoś takiego nie ma alt;)

Masa internetowych zdjęć jakie obserwujemy na co dzień jest nieprawdziwa. Ci ludzie nie wyglądają tak cały czas. Nie uśmiechają się do świata bez przerwy i im też czasem coś nie wychodzi. Filtry i "fotoszop" też pomagają ukryć niedoskonałości. Często jedno zdjęcie jest efektem wielu godzin pracy alt:)

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
© 2020 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu