Strona główna » Blog » Ja 10 lat temu v ja 3 ciąże później 

Ja 10 lat temu v ja 3 ciąże później 

Data dodania: 05-11-2019 Wyświetleń: 10635


Ja 10 lat temu v ja 3 ciąże później 

Ponoć najlepiej jest się porównywać samemu z sobą. Dziś to zrobiłam. Zdjęcie po lewej przedstawia mnie jeszcze jako pannę ????nie pracującą, bo kończyłam studia. Miałam prace dorywczą na własne potrzeby. Z mnóstwem czasu dla siebie i mojego chłopaka ( później męża), poukładana ale z luźnym podejściem do wielu spraw. 
Zdjęcie po prawej, to ja w chwili obecnej. Mężatka po trzech ciążach, prowadząca firmę na pełen etat. Zabiegana od świtu do późnej nocy, z milionem obowiązków. Poukładana, zorganizowana z priorytetami w życiu. 

Te dwa zdjęcia dzieli mentalnie wiele, ale jaką dostrzegasz fizyczną różnicę? Czy aż tak bardzo się zmieniłam? Myślę, że na obu zdjęciach wizualnie jest OK. 
Jest to mój własny dla mnie dowód, że można zatrzymać czas/ młodość/ wygląd/ witalność, mimo wszystko. Odpowiednia dieta i treningi potrafią sprawić, że czas jest dla ciebie łaskawy, a może nawet będziesz wyglądać i czuć się dużo lepiej z jego upływem. 
Fakt że teraz przykładam większą wagę do tego co jem i jak ćwiczę. Poświęcam temu więcej czasu i uwagi niż kiedyś, ale powiedzmy sobie w prost: ile wysiłku musi włożyć 20 latka by wyglądać dobrze? 
No właśnie ????
⏳⏳⏳⏳⏳⏳
Kochane dbajcie o siebie i róbcie to świadomie, a czas który i tak upłynie, będzie dla was łaskawy. Żaden krem cud Ci tego nie zapewni ????. Ćwicz regularnie, dbaj o to co jesz, a nie tylko będziesz wyglądać lepiej ale tez i czuć się lepiej ❤️❤️❤️

A ty jak wypadłaby w konfrontacji z sobą sprzed 10 lat? Napisz pod postem ????????
 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
© 2020 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu