Strona główna » Blog » Jak ja to robię :)

Jak ja to robię :)

Data dodania: 01-10-2018 Wyświetleń: 2413


Mój plan na dnia. Czyli dziś pisze o tym, jak próbuję nie zwariować alt????alt????

Bycie mamą potrafi wyciągnąć z Ciebie rzeczy, o których sama sobie nie zdawałaś sprawy. Nagle okazuje się, że możesz więcej, nie ma sytuacji bez rozwiązania i nagle człowiek potrafi być stanowczy w postępowaniu.

Mimo zmian jakie macierzyństwo w nas wywołuje, są takie dni w których człowiek myśli, że oszaleje. Pewnie gdyby nie mój grafik i próba okiełznania życia takich dni miałabym więcej alt;)

Często pytacie mnie jak ja to ogarniam. Dzieci, dom, praca, na wszystko mam czas. Dzisiejszy post to przykładowy mój plan dnia. Musicie wiedzieć, że ten plan zmienia się w zależności od miesiąca, ilości obowiązków, cyklu snu dziecka, mojego samopoczucia w ciąży, lub choćby aktualnej pogody, czy też zdrowia dzieci (nadchodzi sezon kaszlu i kataru:)). Mój grafik jest elastyczny i dopasowuje się do mnie alt:) Obowiązuje tylko w tygodniu i jest pewną średnia, podsumowującą mój przeciętny dzień alt:)

Tak, więc.... jak to u mnie wygląda alt:)
6:45 pobudka i wyprawka córki do przedszkola
7:40 śniadanie i praca przy komputerze
8:30 Piotruś wstaje. Ubieranie, karmienie mycie ząbków, kawa dla mamy itd
10:00 trening i zabawa z dzieckiem
11:30 12:00 spacer do parku lub na plac zabaw
13:00 Piotruś je zupkę
13:30 Piotruś idzie spać
od 13:30 do 15:15 gotowanie, pranie i ogarnianie prac domowych lub dokańczam to co nie skończyłam przy komputerze
15:30 Rodzinny obiad (Piotruś wstaje koło 15:00)
16:30 kawa z mężem alt
17:00 Szybko sprawdzam czy mam składniki na jutrzejszy obiad i inne posiłki jeśli nie proszę męża by pojechał na zakupy z listą
17:10 do 19:00 czas z dziećmi altalt???? Robimy zadania, kolorowanki, bawimy się, tańczymy, wychodzimy na spacer o ile pogoda pozwala, gramy w gry, układamy puzzle itd
19:15 dzieci razem z mężem sprzątają zabawki z salonu i pokoi, ja szykuję kolację dla wszystkich
19:30 mycie dzieci
20:00 kolacja
20:40 mycie ząbków, czytanie bajek i spanie
21:00 - 21:15 dzieci śpią w swoich łóżkach alt????alt
21:30 - czas wolny alt:) najczęściej puszczam zmywarkę by jutro mieć wszystko czyste z rana, spędzam czas trochę z mężem i już w łóżku planuję kolejny dzień. Co chciałabym zrobić, przepisuję to co nie zdążyłam dzisiejszego dnia itd.
Zasypiam koło 23 alt:)

A jak wygląda to u was? Podobnie? Planujecie? Czy może każdy dzień to dla was przygoda i nie ma możliwości ogarnąć go w jakąś średnią?

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
© 2020 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu