Strona główna » Blog » Jesień robi się z każdym tygodniem coraz chłodniejsza. My ubieramy się coraz cieplej i luźniej. To bardzo często prowokuje nas d

Jesień robi się z każdym tygodniem coraz chłodniejsza. My ubieramy się coraz cieplej i luźniej. To bardzo często prowokuje nas d

Data dodania: 24-10-2019 Wyświetleń: 2157


Jesień robi się z każdym tygodniem coraz chłodniejsza. My ubieramy się coraz cieplej i luźniej. To bardzo często prowokuje nas do odpuszczania sobie i luzowania treningów, diety itd.

"Po co, skoro i tak nie widać "

Niby tak i jeśli dobrze się czujesz w swoim ciele, to wszystko jest ok... ale chyba zgodzisz się ze mną, że o zdrowie powinno dbać się cały rok, a nie tylko sezonowo ????

Zmień treningi, poćwicz w inny sposób, by ćwiczenia Cię nie nudziły. Zmień może miejsce ćwiczeń lub spróbuj czegoś innego. Jest tyle możliwości aktywnego spędzania czasu, że nie musisz robić jednej rzeczy przez cały rok. Te drobne zabiegi pomogą Ci na nowo nabrać ochoty do ćwiczeń.

Bardzo ważna jest dieta, która znacząco wpływa na nasze zdrowie i sylwetkę. Możemy gotować cały rok sezonowo, zdrowo oraz smacznie. Otwórz się na nowości i eksperymentuj.

Dbając o dietę i nie rezygnując z ćwiczeń zyskasz podwójnie. O zdrowie należy dbać cały rok, a sylwetka sama będzie się zmieniać.

alt
 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
© 2020 apfitness.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: interium.com.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies oraz przetwarzanie danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu